Dwie rzeczy o Nadex musisz wiedzieć

Nadex Czy nie podobnie jak inne Opcje binarne Brokers

Nadex nie jest jak inne opcje binarne brokerów, to na pewno. Na pierwszy rzut oka, że pomost jest trudne, migające cyfry i symbole na ciebie z intensywnością, która może spowodować, że szef się kręcić. To, wraz z dziwnym sposobie handlu, sprawiają, że mniej Strona internetowa firmy niż idealnym rozwiązaniem, gra słów nie przeznaczonych, dla przeciętnego opcje binarne przedsiębiorcy.Jednak, gdy pojawi się czuć na platformie, zrozumieć, jak działają i jak handluje Nadex wpisuje się w schemat rzeczy nie jest łatwo zobaczyć, gdzie emocje są. Jeśli istnieją dwie rzeczy, które chcę, aby zrozumieć o tej platformy jest to, jak to działa, jak Nadex sprawia, że ich pieniądze i jak zrobić pieniądze.

Nadex nie jest Opcje binarne Broker

Nadex nie jest binarne opcje broker. Makler to osoba, firma lub osoba fizyczna, która łączy dwa przedsiębiorców razem, albo dwa boki każdej transakcji finansowej. Są środku człowieka. W istocie, styl EU / CySEC pośredników nie są tak naprawdę agenci albo działają one bardziej jak kasyna, gdzie zakłady są dokonywane przed domem. Nadex jest wymiana. Wymiana gdzie przedsiębiorcy mogą spotkać się na prowadzenie działalności. http://www.opcjeonline.com/opteck/ Stanowią one platformę, upewnić się, że wszystko jest zgodne z CFTC i SEC przepisów, umowy z izbą rozliczeniową, aby przetworzyć wszystkie środki pieniężne i inne obowiązki, które są wymagane. Za każdym razem gdy handlujesz uiszczenia opłaty, w przypadku Nadex, że opłata wynosi 0,90 $ za lot z max opłatą $ 9.00. Wymiana sprawia, że jego pieniądze poprzez ułatwienie wymiany handlowej, a nie kiedy tracisz.

Jest to ważne dla jednego ważnego powodu, chociaż istnieje wiele innych. Zabiera wszelkich konfliktów interesów, które mogą pojawić się podczas handlu z UE stylu maklera. Nadex nie obchodzi czy wygrasz, czy przegrasz, robią swoje $ +0,90 każdym otwarciu hier lub zamknięciu handlu, to ich opłaty. brokerzy style Offshore zarabiać kiedy straci, to nie jest w ich interesie, aby wygrać, dlatego „Zarządzający konta”, sygnały i autotraders oferowane przez brokera są zwykle oszustwa. Co sprawia, że Nadex jeszcze lepiej, a gdzie prawdziwa zabawa przychodzi, to kim oni ułatwić handel z. Jesteś handlowych w stosunku do innych podmiotów gospodarczych, a nie na platformę, która sprawia, że działania o wiele gorętsze.

Jak można zarabiać na Nadex

Jak zarabiać na Nadex jest kupno i sprzedaż opcji binarnych. Opcje te działają podobnie jak binarnym stylu UE w niektórych aspektach, a nie w innych. Z jednej strony mogą one być utrzymywane do upływu w takim przypadku można stracić wszystkie lub otrzymać maksymalną wypłatę. Z drugiej strony są one oparte na cenach zestaw strajkowych i mogą być kupowane i sprzedawane w sposób ciągły aż do aż do czasu wygaśnięcia. Największą różnicą między nimi i dlatego handel różny Przeczytaj cały artykuł sposób ich funkcjonowania. Styl UE Opcja binarna używa cen aktywów w momencie dokonać zakupu jako cenę za koszulkę. Jeżeli cena porusza się w górę lub w dół stamtąd będzie można stracić lub zarobić pieniądze, w zależności od rodzaju opcji zakupu.Opcja binarna Nadex opiera się na zbiorze ceną wykonania, wybranego z listy możliwości i może być albo z pieniędzy. Jeśli brzmi to znajomo jesteś prawdopodobnie myśli AnyOptions 0-100 binarne opcje, które działają w dokładnie taki sam sposób.

 

Z opcją stylu UE można handlować dowolną kwotę, którą chcesz, wszystko co robisz jest wpisanie numeru na ekranie handlowej. W opcji Nadex są sprzedawane w wielu tak, na przykład, chcesz kupić EUR / USD pozycja na 1.0545 będzie kupić 1 lub 2 lub 10 części, co wybrałeś. Cena każdej partii będzie zależeć od strajku, jeśli wiąże się to albo z pieniędzy, a do pewnego stopnia presji rynku. Cena opcji będzie realizowany między $ 0 oraz $ 100 dolarów, $ 0 jest minimalna wypłata i 100 $ to max. W opcji pieniędzy będzie kosztować bardziej naturalnie, z opcji pieniędzy będzie kosztować mniej. Jeżeli w momencie wygaśnięcia opcji zamyka się w pieniądze otrzymasz 100 $ za dużo. Jeśli opcja zamyka z pieniędzy otrzymasz $ 0.Przed upływem opcja cena będzie się zmieniać w zależności od ceny instrumentu bazowego. Zysk zrobić jest różnica między tym, co płacisz i co otrzymujesz w pieniądze, 100 $. Zazwyczaj w opcji pieniędzy będzie kosztowa