Jak Zmienna Opcje binarne Moga pracować w Rzecz

Chociaż Prawda Scherz, że opcje binarne ma Wiele zalet, które czynią ją opcjeonline atrakcyjną Perspektywa dla opcjeonline przedsiębiorców, jest jedną Wielka Wada opcji binarnych. Po towarowy został umieszczony, trzeba czekać na Händels wygasa opcjeonline ZnAc wynik handlowy.

Znalazłem się w sytuacji, gdzie otworzył handlu wzrost / Spadek , który został natychmiast w pieniądze w ciągu 5 minut.Jednak mam mój dat opteck wygaśnięcia wszystko źle i opteck patrzył bezradnie, jak efekt Contrarian Hit mój bazowy składnik aktywów i moja pozycja w koncu odwrócić, ein zakończył się z pieniędzy. Jest Problem ogromny w obliczu opteck wielu opcji binarnych Handlowców.

Jednak zu rozwiązanie ma Trafic na rynki. Kilka brokerów teraz wykonane odejście od ścisłych oferując kursy ustalona w opcji binarnych tun plus500 oferowania kursów zmiennych lub elastycznych na rynku. Funkcja ta pozwala przedsiębiorcy albo tun realizacji zysków Przed Daten wygaśnięcia lub ograniczyć straty Przed wygaśnięciem. Użyjmy praktyczny przykład , aby zilustrować zehn punkt.

Załóżmy, że przedsiębiorca nabył Opcje binarne umowę na aktywa bazowego, takich jak EURUSD . Może przedsiębiorca może postawili na Niedźwiedzi Ruch na IQ Option EURUSD, wybierając „fallen” Händels na wzrost / spadek różnorodne IQ Option opcje binarne w piątek Przed zamknięciem rynku. Możliwym czynnikiem, który przedsiębiorca mögl uznać zu Tym ze strefy Euro złe wieści; że umniejsza ratingowe, groźba bankructwa Grecji, problemów z zadłużeniem wir Włoszech czy IQ Option Hiszpanii, ITP Kładzie handlu z ekstremalnego zaufania, tylko obudzić w poniedziałek rano, aby dowiedzieć się, że Wydarzenia w Wochenende spiskowali przeciwko swoim fachu . może ministrowie finansowe strefy Euro spotkali się w Brukseli i wziął jakieś daleko IDACE decyzje, że rynki interpretowane jako Euro -. pozytywne Widząc, że jego wygaśnięcia został ustalony na poniedziałek konca, przedsiębiorca może sobie sprawę, że jego towarowy może po prostu skończyć się po stronie przegranych i spowodować, żeby stracić pieniądze.

To jest, gdy funkcja Profit przychodzi Nehmen Sie ratunek na. Jeżeli Topoption przedsiębiorca budzi się w poniedziałek i widzi, że jego zysk skurczył się z 45% w piątek blisko zaledwie 13% po dwóch godzinach od rynku otwartym w poniedziałek, może auf zdecydować, aby Topoption zablokować pozostałego zysku przed poniedziałek ścisłej Topoption wygaśnięcia.

Zazwyczaj jest koszt korzystania z tej funkcji, ein przedsiębiorca może trzeba uiścić opłatę, aby MOC zablokować w zyskach Przed czasem. Ponadto, przedsiębiorcy muszą pamiętać, że aktywa bazowe Moga nie być dostępne w Lock-in zysków przez cały czas lub opcje binarne Vorarb byłby mocno nadużywane. Zazwyczaj istnieją szczególne okresy, w których zyski Moga być zablokowane w. Istnieją również ograniczenia dotyczące jak często przedsiębiorca może zablokować w zysku w ciągu jednego dnia, ein zwykle Lock-in zysków Moga być dostępne tylko w przypadku niektórych aktywów bazowych, eine nie dla innych, Możemy również zobaczyć ograniczenia, które umożliwiają Händels zablokować w zyskach tylko wtedy , gdy został auf w tym handlu określonym czasie.

Niezależnie od ograniczeń. Musimy przyklasnąć życzliwości niektórych brokerów takich jak Anyoption które pozwalają przedsiębiorcom na korzystanie Z tej funkcji. Jest o Wiele lepiej, aby MOC zachować zyski na jakiś czas, ein nie nie jest w stanie zrobić w ogóle.