Mocny poniedziałek Obrotu na EUR / USD

Najnowsze poniedziałki nie były zbyt rodzaju odnośnie moich wyników handlowych. W rzeczywistości, wiem, że w ciągu ostatnich dwóch poniedziałki I już 0-do-5 ITM na moich wynikach handlowych. 🙁Ale dziś udało mi się zacząć tydzień dobrze.

Pierwszy handlu przyszedł na odporność 1 – 1.35427. W ciągu paru godzin poprzedzających rynek europejski otwarty (2AM EST), cena była zapycha wokół tego poziomu. Kiedy wielkość zaczęły pojawiać się o 2 nad ranem, cena zaczęła się poruszać w dół do http://www.opcjeonline.com/ poziomu dziennego obrotu na 1.35337 i przyszedł jedną dziesiątą pipsa od uderzenia go. Nie było tylko dziewięć-pip rozbieżność między tymi dwoma poziomami cen – i prawie pięć pipsy między przegubu i wsparcia 1 (1.35290) – więc nie było zaskoczeniem, że nie może być pewien potencjał dla niektórych wcześnie handlowych zestawach.

Gdy cena trafiła z powrotem do oporu 1 było odrzucenie go na 2:50 świecy, moja typowa cue cena akcji, że poziom cen jest na tyle mocny, aby potencjalnie handlu. Mam do opcji put, oczekując cena spadnie, na ponowne dotknięcie 2:55 świecy. Ten handel działało pięknie, z innym odrzucenia i silny spadek na poniższym świecy. Posunięcie to kontynuowane po świecy, poruszając się szybko przez poziom obrotu, a nawet czasowo poniżej wsparcia 1.

 

W tym momencie byłem zadowolony po prostu pozwolić osiedlić rynku i zobaczyć, gdzie pójść następne. Nie ma prawdziwych potrzeba rozważenia transakcji w nowy test momencie, gdy rynek porusza się z kropli i szybkich ruchów przez punkty obrotu i dużych knotów z powrotem i to wszystko.

Zaraz po tym, pivot działał jako poziom oporu, a rzeczy po prostu ochłodzenie krótko przed downtrend zostaną wznowione.Żadna firma nie została podjęta na poziomie obrotu, bo nie był do końca pewien, czy to po prostu być punktem odpoczynku przed wznowieniem tej dół ruchem, który zdawał się posiadać jakąś legitymację lub gdy rynek miał zainteresowanie wraca się nad sworzeń. Więc czekałem, aż rynek postanowił co chciał zrobić.

To w końcu upadła, przeszedł wsparcia 1, na krótko wstrzymane, a nawet zakwestionowana przeciwko wsparcia 1 jako poziom oporu jak to właśnie zrobił przegubu. Dopiero w dół do obsługi ruchu 2, że udało mi się znaleźć konfigurację I był wygodny wzięciem.

 

Pomoc 2 znajdował się na 1.35200 i wyzwaniem tego poziomu zaowocowało miłym Doji świeca z mocnym dolnym knotem.Mimo to, ze względu na utrzymującą się tendencję, nie byłem do końca pewien, że będzie to punkt, w którym rynek będzie odwrócić bieg – przynajmniej na jakiś czas tak, że wygrywając handlu za pośrednictwem opcji call byłoby wykonalne. To na ten link pewno nie byłoby zaskakujące, gdyby kolejna czerwona świeca przeszedł przez 1.35200.

Ale udało mi się dostać odrzucenie wsparcia 2 ponownie na poniższym świecy, więc szczerze rozważyć dostania się opcja call konfiguracji. Po cenowe ponownie dotknął jeszcze raz na 4:00 świecy, czułem się na tyle pewnie, aby wziąć opcję call. A ten handel pracował bardzo dobrze, wygrywając przez ponad siedem oczek.

 

Co naprawdę chciałem następna była opcja put set-up na wsparcie 1 (1.35290). To byłby bardzo miły typ konfiguracji ze względu na silny trend spadkowy opcjeonline panujących. Niestety, nie doszło do gustu, jak mam tylko pojedynczy dotyk poziomie o 4:20 świecy zanim zaczęła wracać do 1.35200.

I nie debatować, czy nie byłoby warto wrócić do opcji call na wsparcie 2 dla prostych powodów, że trend spadkowy był silny i im więcej razy poziom jest testowane na różnych okazjach (czyli idzie w górę, a następnie spadnie do jej zakwestionowania ponownie), tym mniej prawdopodobne jest to, aby utrzymać. Moje myślenie za tym – i właśnie przez mojego osobistego doświadczenia – jest to, że jeśli poziom jest coraz testowane wielokrotnie, nie jest określony tu jest link odsetek sprzedaży (w tym konkretnym przypadku, kupując w razie up-move). Ostatecznie te kupowane są zobowiązane mieć wystarczająco dużo siły, by przebić poziom wsparcia, jeśli posiadają one zdolność do uzyskania cenę tam wielokrotnie w pierwszej kolejności.

Ale jak wszystko w handlu, każdy indywidualny scenariusz jest inny, choć doświadczenia z poprzednich rynkach może pomóc prowadzić własnej opinii. W tym przypadku, cena odrzucony 1.35200 od 5:20 świecy, a także na 5:25. Górny knota o 5:25 sugeruje, że nie było jeszcze stosunkowo przyzwoita ilość siły wywieranej przez nabywców na rynku, chociaż sprzedający trzymali go w pobliżu 1.35200.

Miałem najmniejszej ilości zaufania w tej konfiguracji w stosunku do innych, ale postanowiłem dostać się do niego na otwarciu o 5:30 świecy. To było 20 minut handlu, na pewno nieco dłużej, niż bym chciał i idealnie stosunkowo długi czas oczekiwania.Ale czułem, moje szanse na wygraną były jeszcze dostatecznie wystarczająco wysoki, aby uzasadnić handlu.

 

Cena nie posiada i jedyny raz handel poszedł przeciwko mnie było z nieco mniej niż dziesięć minut przed końcem, kiedy cena świateł poniżej 1.35200 tylko na małym ułamku pip. Ale to kiedyś powyżej Wygrałem przez dobrych 3+ pipsów.

I nie czekać trochę dłużej, aby zobaczyć, czy mogę dostać się do tego handlu opcji put na wsparcie 1, ale po prostu nie przedstawiać się. Po rynek zaczął hier obracając się znowu z powrotem w kierunku wsparcia 2 postanowiłem zatrzymać się na dzień, ponieważ wyglądał jak nie będę w stanie je zdobyć. Ale 3/3 ITM dzień jest zawsze miła, zwłaszcza z okazji poniedziałku zostały dzieje w ostatnim czasie. Teraz mogę twierdzić, że 3/8 ITM w ciągu ostatnich trzech poniedziałki.🙂