Cena bitcoinów zbliża się do 30 000 USD z nowymi rekordami wszech czasów

Szybki powrót do formy dla Bitcoina powoduje 8% dziennych zysków i nie daje żadnej wskazówki o głębszym odwróceniu poniżej 30000 USD.

Bitcoin ( BTC ) powrócił do bicia rekordów 30 grudnia po tym, jak nowe odbicie przekroczyło swój rekord wszechczasów 28.400 $.

Cena BTC jest rekordowo wysoka

Dane z Cointelegraph Markets i TradingView pokazały, że BTC / USD pokonuje swój dotychczasowy historyczny szczyt podczas handlu w środę.

Podczas silnego odrodzenia w nocy Bitcoin potwierdził, że nie ma czasu dla niedźwiedzi po krótkotrwałym spadku do 25.830 $ w ciągu ostatnich 24 godzin.

Codzienne zyski wyniosły 7,5% w czasie publikacji, gdy stało się faktem 28 560 dolarów.

To posunięcie jeszcze bardziej zbliża Bitcoina do zapieczętowania 30000 $ jako nowego psychologicznego poziomu przed końcem roku, co wydawało się niemożliwe jeszcze tydzień temu.

Jak jednak poinformował Cointelegraph , analitycy nadal uważają, że odwrócenie pozycji może sprowadzić największą kryptowalutę do istniejącego wsparcia na poziomie 19,500 USD.

We wtorek analityk Cointelegraph Markets, Michaël van de Poppe, wskazał jednak 27,500 $ jako krytyczny obszar do przebicia, aby utorować drogę nowym rekordom wszech czasów.

Cena eteru prowadzi do zysków altcoinów

Wpływ domina wśród głównych altcoinów cap był wyraźnie odczuwalny, a Ether ( ETH ) zbliżył się do 740 USD po wzroście o 5,5% w ciągu dnia.

Polkadot (DOT) dodał do istniejącej siły, aby tygodniowe wyniki zbliżyły się do 50%.