Jak American Footballer stracił wszystkie pieniądze w Crypto, ale wierzy w Bitcoin’a.

Pomimo krypty króla, Bitcoin jest głównym tematem wokół, gwałtownie rosnące ceny wielu innych altcoins są równie atrakcyjne dla inwestorów i handlowców. Kiedy Bitcoin utrzymywał tę samą cenę przez długi czas, amerykański piłkarz przeniósł swoją uwagę z Bitcoin do Altcoins i niestety stracił swoje pieniądze. Jednak nadal uważa, że Bitcoin ma ogromny potencjał.

American Footballer Lost Money in Crypto
Anthony Pompliano, promotor Bitcoinów, zaprezentował swój nowy odcinek, którego gościem był Caleb Pressley, amerykański piłkarz. Piłkarz ujawnił, że stracił wszystkie swoje pieniądze, przenosząc swoje udziały w Bitcoinach do innych altcoinów.

Pressley, rozgrywający w North Carolina Tar Heels Football Team, wyraził swoją atrakcyjność dla Bitcoin’a, a także powiedział, że będzie on nadal rósł. Pracując nad fazą, w której stracił wszystkie swoje pieniądze, Caleb powiedział, że kupił swoją pierwszą Bitcoin w 2017 roku. I w ciągu kilku dni zarobił dwa razy więcej niż zainwestował.

Kiedy jednak cena Bitcoin’a spadła, jego uwaga przeniosła się na inne altcoiny. Powiedział, że inne altcoiny rosły o 30-300 procent, ale Bitcoin był poniżej 1%. I to sprawiło, że przeniósł wszystkie swoje pieniądze z Bitcoin do innych altcoinów. I w końcu, stracił wszystkie swoje pieniądze z niedźwiedzią tendencją.

Dlaczego Pressley nadal wierzy w Bitcoin’a?

Pressley, który kiedyś stracił wszystkie swoje pieniądze na altcoins wierzy, że Bitcoin będzie bardziej popularny i przyjęty przez masy. Stwierdził, że świat staje się teraz bardziej cyfrowy, ponieważ większość ludzi rozmawia ze sobą wirtualnie (nawet będąc w tym samym miejscu).

Dlatego w tym cyfrowym świecie Bitcoin może być uważany za sklep wartości wielu tysiącleci i Gen Z. Jak idzie z trendem, młodsi ludzie byliby bardziej zainteresowani, aby spojrzeć na bitcoin jako środek inwestycyjny.

Mała grupa ludzi mogłaby trzymać wszystkie Bitcoin’y w przyszłości.
Pressley, omawiając swoje obawy z Bitcoin Evolution, powiedział Pompowi, że obawia się o bardziej rygorystyczne i sztywne otoczenie regulacyjne. On to powiedział,

„Jeśli będzie duża, wtedy banki i rządy nie będą szczęśliwe i zaczną przyjmować środki regulacyjne“.

Czy wiesz, że debata Schiffa i Pomp na żywo o Bitcoinie i złocie nie była mniejsza niż ogień?

Bitcoin, krypto waluta w koronie jest obecnie wyceniany na 11865 dolarów w stosunku do USD. W czasie prasy, wartość ta spadła o 1.04% w ciągu ostatnich 24 godzin. Wiadomo, że Bitcoin jest ograniczony do 21 milionów monet, a ostatnia moneta zostanie wydobyta do 2100 roku. W związku z tym, stało się to powodem do niepokoju dla Pressleya, który powiedział, że mała grupa ludzi może być właścicielem wszystkich bitcoins w przyszłości.

Pomp odpowiadając na jego obawy powiedział, że to samo dzieje się z walutą fiducjanową. Powiedział: „To samo dzieje się w obecnym systemie finansowym i rzeczywiście może się zdarzyć w przypadku Bitcoinów. To by tylko odzwierciedlało system fiatów, ale być może nie da się tego uniknąć.“